Biuro rachunkowe & Doradztwo

INFOLINIA: 0 515 850 983
E-MAIL: biuro@constans.co

O nas

POSIADAMY UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ Z TYTUŁU PROWADZENIA
DORADZTWA PRAWNO-FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWEGO
I BIURA RACHUNKOWEGO

 

Biuro Rachunkowe powstało w 2004 r. z połączenia sił trzech niezależnych przedsiębiorstw z doświadczeniem i tradycją od 1990. Z naszych usług korzysta wiele firm z całej Polski a przede wszystkim z województwa mazowieckiego i śląskiego. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu firmy borykające się z problemami księgowymi, finansowymi i prawnymi korzystając z naszych porad rozwijają się prężnie i funkcjonują coraz lepiej, osiągając znakomite wyniki finansowe.

Prowadzimy księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtową, ewidencję środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych oraz ewidencję na potrzeby podatku VAT. Sporządzamy deklaracje podatkowe, sprawozdania finansowe i sprawozdania statystyczne. Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo- płacową. Prowadzimy listy płac, rozliczenia międzyokresowe z ZUS oraz akta osobowe pracowników. Rozliczamy dotacje unijne i wyprowadzamy zaległości z firmy. Pomagamy załatwić formalności związane z zakładaniem działalności gospodarczej oraz z wyborem optymalnej formy opodatkowania. Zapraszamy do współpracy.

Nasze Biuro Rachunkowe współpracuje z małymi i średnimi firmami, z organizacjami pozarządowymi, z osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą oraz ze spółkami o różnej formie prawnej. Obsługujemy również podmioty zagraniczne. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez udział w seminariach i w szkoleniach zawodowych. Z naszej strony zapewniamy profesjonalną obsługę podatkowo-księgową z zachowaniem najwyższych standardów branżowych. Po udzieleniu przez Klienta pełnomocnictwa, godnie reprezentujemy Jego interesy przed instytucjami państwowymi. Służymy pomocnym i profesjonalnym doradztwem podatkowym.

W toku ciągłych zmian przepisów prawa podatkowego nie sposób prawidłowo i efektywnie prowadzić działalność gospodarczą, równocześnie załatwiając sprawy bieżące i śledzić nowelizację ustaw i rozporządzeń. Biuro Rachunkowe zapewni Państwu stały nadzór nad zmieniającymi się przepisami. Kadry i płace oraz obowiązki pracodawcy nie będą już problemem, bo księgowa Biura Rachunkowego oraz doradca z zakresu kadr i płac zajmie się wszystkimi sprawami.

Posiadamy zezwolenie Ministra Finansów RP na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, naszą kadrę księgowych stanowią osoby będące członkami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i Eurpean Acounting Association oraz stale rozwijająca się naukowo kadra w zakresie rachunkowości oraz prawa podatkowego i ZUS. Na stałe współpracujemy z rzeczoznawcą majątkowym wpisanym na listy rzeczoznawców bankowych i biegłych sądowych oraz agentami ubezpieczeń z licencją Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych. Współpracujemy z radcami prawnymi oraz kancelariami adwokackimi.

Dzięki stałej współpracy naszego biura rachunkowego z kancelarią adwokacką udzielamy profesjonalnego wsparcia w zakresie prawa cywilnego oraz gospodarczego.

Sam zdecyduj w jaki sposób chcesz nam przekazywać dokumenty: osobiście, kurierem, w formie elektronicznej lub abyśmy sami w ustalonym terminie je odebrali.

Wszystkie deklaracje wysyłamy za Ciebie, w Twoim imieniu do urzędu skarbowego, statystycznego czy ZUS. Możemy również reprezentować Cię w kontaktach z tymi instytucjami.

Wszystko to sprawia, że możesz zapomnieć o podatkach i kwestiach kadrowych, a skupić się wyłącznie na tym czym zajmujesz się najlepiej - na swoim biznesie!

Proponujemy, aby sprawy księgowe i podatki powierzyli Państwo profesjonalistom.

Katowice

Godziny otwarcia Poniedziałek, środa, piątek
9.00 - 16.00
Wtorek, Czwartek
9.00 - 18.00

Warszawa

Godziny otwarcia Poniedziałek, środa, piątek
8.30 - 16.30
Wtorek, Czwartek
8.30 - 18.00