Biuro rachunkowe & Doradztwo

INFOLINIA: 0 515 850 983
E-MAIL: biuro@constans.co

Połączenie przedsiębiorstw Biura Rachunkowego CONSTANS Sp. z o.o. oraz Biura Rachunkowego REVISOR Sp. z o.o. Sp. K.

28 września 2020 zakończył się formalny proces połączenia Biura Rachunkowego REVISOR Sp. z o.o. Sp. K. oraz Biura Rachunkowego CONSTANS Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (dalej: CONSTANS), który jest ukierunkowany na rozwój i poszerzenie zakresu świadczonych usług oraz innowacyjność obsługi klientów. Wszystkie te działania będą umożliwiały naszym klientom zwiększenie efektywności i  poprawę bezpieczeństwa w kwestiach księgowych i podatkowych. Budujemy przyszłość bazując na atutach połączonych firm, w tym na naszej niezachwianej wierze w to, że najważniejsze jest fachowość, rzetelność oraz zaangażowanie.

Zakończenie połączenia na zasadzie przejęcia zorganizowanej części przedsiębiorstwa Biura Rachunkowego REVISOR Sp. z o.o. Sp. K. przez Spółkę CONSTANS Sp. z o.o., oznacza między innymi, że spółka przejmująca tj. CONSTANS przejęła z dniem 28 września 2020 roku wszystkie należności i zobowiązania spółki przejmowanej, tj. REVISOR Sp. z o.o. Sp.K.. Dla naszych kontrahentów oznaczać to będzie zachowanie pełnej ciągłości organizacyjnej i prawnej, w tym pełne zabezpieczenie wszystkich zobowiązań.

Liczymy, że połączenie spółek będzie dla nas znaczącym impulsem rozwojowym. Połączona spółka umocni się na rynku obsługi księgowej. W związku z tym mamy nadzieję, że nasza dotychczasowa współpraca z Państwa firmą stanie się jeszcze bardziej aktywna i owocna.

Katowice

Godziny otwarcia Poniedziałek, środa, piątek
9.00 - 16.00
Wtorek, Czwartek
9.00 - 18.00

Warszawa

Godziny otwarcia Poniedziałek, środa, piątek
8.30 - 16.30
Wtorek, Czwartek
8.30 - 18.00